WARTOŚĆ DLA INTERESARIUSZY STRATEGIA ARCHITEKTURABIZNESU ZARZĄDZANIESPRZEDAŻĄ LUDZIE PRZYWÓDZTWO KULTURA ORGANIZACJI
Ocena Sytuacji:
W jaki sposób obecna architektura biznesu wspiera efektywność i wydajność Twojej organizacji? W jakim stopniu główne aktywa niematerialne są zintegrowane wokół realizacji celów strategicznych? Stosując nasze narzędzia diagnostyczne pomagamy Ci znaleźć odpowiedź na te pytania.
 

Zdefiniowanie Problemu:
Na bazie naszych analiz i wspólnie z Tobą definiujemy obszar, w którym nasza interwencja jest najbardziej potrzebna i przyniesie optymalny zwrot z inwestycji w nasze usługi.
 

Architektura Zmiany:
Na czym ma polegać zmiana i jak wpisuje się w strategię Twojej firmy? Dlaczego zmiana jest potrzebna, jakie efekty przyniesie i jakie ryzyko niesie ze sobą nie przeprowadzenie zmiany? W jaki sposób zmiana wpłynie na poszczególne części organizacji i jej otoczenie? Na te i wiele innych pytań odpowiadamy tworząc architekturę zmiany.
 

Wdrożenie Zmiany:
Wdrożenie zmiany to główny punkt każdego programu LEVERAGE. Zarządzamy zmianą w oparciu o sprawdzone i najbardziej skuteczne modele, pozwalające integrować zarządzanie zmianą z bieżącymi wynikami. Ponadto, pracujemy z Tobą nad efektywną, utrzymującą właściwe momentum i morale, wewnętrzną komunikacją dotyczącą zmiany.
 


Budowa Potencjału:
Jakie kluczowe umiejętności i kompetencje musimy rozwinąć, żeby zapewnić wzrost i realizację celów strategicznych? Ten element budowania efektywnej i wydajnej organizacji może obejmować:

  • Rozwój kluczowych kompetencji w jednym lub wielu działach,
  • Budowę doskonałości funkcjonalnej w wybranym obszarze (np. w zarządzaniu operacjami, sprzedażą, itp…),
  • Trening grupowy lub indywidualny, również w oparciu o naszą platformę e-learningową.

Wszystkie programy szkoleniowe LEVERAGE są tworzone na bazie indywidualnych potrzeb i dostosowane do specyfiki prowadzonej przez klienta działalności.

 

Ciągłe Doskonalenie:
Ciągłe zmiany i doskonalenie to znak naszych czasów. Żeby Twoja firm była w stanie stale i elastycznie dopasowywać się do zmian w otoczeniu, pomagamy Ci zintegrować proces zarzadzania z procesem nauki strategicznej na poziomie całej organizacji.