WARTOŚĆ DLA INTERESARIUSZY STRATEGIA ARCHITEKTURABIZNESU ZARZĄDZANIESPRZEDAŻĄ LUDZIE PRZYWÓDZTWO KULTURA ORGANIZACJI

Nasi Eksperci

144794247714
Ekspert w dziedzinie rozwoju organizacji ze szczególnym uwzględnieniem kultury organizacyjnej. Posiada ogromne i unikalne doświadczenie w badaniach kultury organizacji oraz analizie jej wpływu na wyniki w różnych sektorach gospodarki. Twórca programów optymalizujących rezultaty fuzji przedsiebiorstw w aspekcie łączenia różnych kultur.
Czytaj więcej
14584676865
Przedsiębiorca pasjonat. Ekspert i doświadczony konsultant w dziedzinie zarządzania strategicznego. Tworzy i wdraża strategie, przekształcając je w efektywne programy performance management. Współpracuje z liderami rynku. Posiada bogate i unikalne doświadczenie w zarządzaniu operacjami i łańcuchami dostaw w Polsce i za granicą.
Czytaj więcej
19
Certyfikowany Coach ICF, trener, konsultant. Akredytowany Diagnostyk w metodzie Insights DiscoveryTM. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów HR. Doradza w zakresie strategii zarządzania personelem, prowadzi programy kontynuacji kariery zawodowej oraz programy coachingowe dla wyższej kadry menedżerskiej.
Czytaj więcej
16
Ekspert sztuk walki i rozwoju osobistego. Szef Defendo Polska. Współtwórca programów rozwojowych dla pracowników różnego rodzaju organizacji.
Czytaj więcej
15
Ekspert rozwoju osobistego i fizycznego opartego na sztukach walki wręcz. Wykładowca i doświadczony instruktor. Szkoleniowiec oddziałów specjalnych polskiej armii. Zawodnik Mixed Martial Arts (MMA).
Czytaj więcej
144319174311
Ekspert w dziedzinie projektowania i doskonalenia procesów biznesowych. Przez ponad 10 lat współpracował z nr 1 na międzynarodowym rynku technologicznych firm konsultingowo-szkoleniowych przy projektowaniu i wdrażaniu projektów poprawy produktywności w organizacjach inżynierskich.
Czytaj więcej